A Ty? Masz sposób na przechowywanie swoich dokumentów medycznych?

Masz problem z dostępem do informacji na temat swojego zdrowia? Jesteś przewlekle chory, a Twoja dokumentacja medyczna osiągnęła tony niezliczonych plików i to w różnych miejscach? Sen z powiek spędza Ci konieczność jeżdżenia po różnych placówkach w celu zgromadzenia dokumentów z przed kilku lat? Z Minholderem wszystko staje się prostsze!

Minholdernet jest to platforma internetowa, która umożliwia przechowywanie wszystkich danych i dokumentów tj. wyniki badań, historie chorób, zdjęcia RTG, informacji na temat grupy krwi, etc. i to wszystko w jednym miejscu!

Każdy z nas jest narażony na sytuacje, w których będzie potrzebować pomocy i wielu dokumentów.

Niebezpieczne sytuacje tj. utrata przytomności czy wypadek mogą przytrafić się tak naprawdę wszędzie. Wtedy ważna jest sprawna pomoc personelu medycznego, ale także łatwy dostęp do informacji na temat naszego stanu zdrowia. Logując się na platformę Minholdernet użytkownik otrzymuje tzw. narzędzia wspierające, które informują służby medyczne o tym, że jesteśmy w posiadaniu e-kartoteki, a także umożliwiają im namierzenie kodu dostępu do platformy. Pomagają nam w tym specjalnie zaprojektowane karty do przechowywania w portfelu, naklejki, które powinny być umieszczone na przedniej i bocznej szybie naszego pojazdu oraz specjalna opaska na rękę. Dodatkową zaletą platformy jest to, że wprowadzone dane tłumaczone są na 9 najczęściej używanych języków, dzięki czemu mogą zostać wykorzystane w dowolnym miejscu na świecie. Poza tym platforma umożliwia zainstalowanie specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne, co dodatkowo ułatwia wykorzystanie zgromadzonej wiedzy w razie potrzeby.

Podsumowując: MinHolder ma pomóc w odpowiednim gromadzeniu i przechowywaniu danych oraz w zawiadomieniu służb w przypadku osób przewlekle chorych, z którymi wiąże się dodatkowe ryzyko wypadku lub wystąpienia zdarzenia zagrażającego zdrowiu lub życiu. Moim zdaniem jest to łatwy sposób na gromadzenie i porządkowanie informacji na temat swojego zdrowia. Mając taki podręczny zbiór swoich dokumentów nie musimy biegać po różnych placówkach i tracić swojego cennego czasu.

Co myślicie o takim rozwiązaniu?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *