Ahoj przygodo! | Gala Elite Model Look 2014

Są młode, piękne, pełne marzeń i gotowe na niezwykłą przygodę. Nawet jeśli niesie to za sobą dużo wyrzeczeń i wysiłku. Nauka chodzenia po wybiegu w piętnastocentymetrowych szpilkach, sposobu poruszania się, panowania nad mimiką twarzy, postawą i całym swoim ciałem, sesje zdjęciowe i odpowiednie odżywianie się to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza jeśli ma się 13-14 lat i marzy o międzynarodowej karierze modelki. W miniony wtorek odbyła się gala Elite Model Look Poland 2014. Dwanaście modelek z całej Polski dostało szansę na zdobycie niezwykłego biletudo świata mody, błysku fleszy i zaprezentowania się przed jury, swoimi rodzinami i zaproszonymi gośćmi w Hotelu Double Tree by Hilton Warsaw. Na wybiegu pojawiły się w kilku odsłonach prezentując niezwykłe projektymłodych i wschodzących projektantów mody. Jednak główną nagrodę, czyli bilet do Chin otrzymać mogła tylko jedna z nich. W tym roku z prestiżowym tytułem wybieg opuściła Magda Polaczek, która nie ukrywała wzruszenia i radości z wygranej. Jak sama mi powiedziała do wzięcia udziału w konkursie namówiły ją przyjaciółki,a teraz to Magda zachęca inne dziewczyny do próbowania swoich sił, bo jeśli nie spróbujemy to nie dowiemy się ile mogliśmy stracić. 

Elite szuka dziewczyn bez doświadczenia wiec nie ma się czego obawiać, a przeżycia związane ze szkoleniem są nie do zapomnienia – zapewnia Magda. Na czerwonym dywanie pojawiły się np. Agnieszka Kaczorowska, której towarzyszył partner z programu „Tańca z gwiazdami” Rafał Maślak, a także dawno niewidziana Candy Girl w efektownej i seksownej czarnej sukience z długim rozcięciem, oraz Katarzyna Kępka, która poprowadziła galę w pięknej kreacji z jednej z ostatnich kolekcji Zienia.

Bycie na tym wydarzeniu było dla mnie dużym wyróżnieniem i kolejną magiczną chwilą, która zostanie w pamięci na długo. Zapraszam do obejrzenia pierwszego filmiku na moim kanale YouTube,który jest relacją z Gali Elite Model Look 2014.

Fryzura: Beata Czyżykowska, salon Miss w Ciechanowie
Fot. Krystian Żmijewski, Welovecars

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *