Czy modelka musi być pięknością? | Rozmowy w Toku

1 września. Godzina 16:00. Zapraszam wszystkich przed telewizory na nowy sezon Rozmów w Toku! W pierwszym odcinku poznacie historię wyjątkowych i odważnych kobiet, które swą osobowością i naturalnym pięknem podbijają serca wielu ludzi. Można je kochać lub nienawidzić, ale z pewnością nie można przejść obok nich obojętnie! Jestem zaszczycona, że mogłam poznać je osobiście. Melanie Gaydos, Agata Dudek, Helena Norowicz i ja. Wszystkie łamiemy stereotypy w świecie mody i w ludzkich głowach, nie boimy pokazać się na ulicach pełnych dziwnych spojrzeń, nie wstydzimy się swoich ciał chodząc po wybiegach i pozując przed obiektywami profesjonalnych fotografów. Odbiegając od dotychczasowych kanonów piękna wywołujemy wiele kontrowersji i dyskusji. Złośliwcy twierdzą, że jesteśmy chwilowym trendem, inni kibicują i podziwiają. Jak wygląda nasze codzienne życie? Czy uda się nam zrobić rewolucję w świecie mody? Zaczniemy być traktowane poważne czy zostaniemy okrzyknięte chwilowym trendem mody?

Weź popcorn, chusteczki, kubek gorącej czekolady i poznaj nasze historie. Będzie dużo emocji, śmiechu i wzruszeń!

Kliknij na zdjęcie, aby obejrzeć zwiastun. 

sylwia_gajewska_rozmowy_w_toku_zwiastun_melanie_gaydos

This article has 7 comments

 1. Jehanne Odpowiedz

  Ale Ty przecież jesteś piękna. Ten program w ogóle jest do kitu. Wg mnie modelka musi mieć powiedzmy „niekonwencjonalną” oryginalną urodę, gdyż tylko wtedy przyciąga wzrok. Wyróżnia się. Ciekawi i intryguje.

  • SylwiaGajewskaAdmin Odpowiedz

   Piękno jest pojęciem względnym. Ważne, aby samemu czuć się w swoim ciele dobrze. 🙂

 2. Julian Odpowiedz

  Ty jestes piekna,masz poprostu problem zdrowotny ,wiec chyba nie powinnas wystapic w tym odcinku 🙂 Super jestes ,Twoj optymizm jest niesamowity

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *