Inny wymiar mody
Moda żyje zmianą, ale przede wszystkim jest zabawą! Cieszy, inspiruje, bawi, dodaje odwagi, ale przede wszystkim nie dyskryminuje. Jest dla każdego, niezależnie od płci, wieku, koloru skóry czy też sprawności. Moda nie ma barier – my też!

Nasza Agencja Equal Models została partnerem wyjątkowego pokazu mody pt. Inny Wymiar, który odbędzie się 17 czerwca o godzinie 18-stej w klubie Wypieki Kultury w Warszawie.Pokaz niezwykły i zarazem nietypowy, ponieważ na wybiegu zamiast profesjonalnych modelek będzie można podziwiać piękne i modne Panie z niepełnosprawnościami.

Celem imprezy jest pokazanie, że osoby z niepełnosprawnościami także chcą czuć się pięknie i wyjątkowo. Kreacje przygotowane specjalnie na to wydarzenie prezentować będzie 12 uczestniczek z niepełnosprawnościami intelektualnymi, które są podopiecznymi Stowarzyszenia Otwarte Drzwi

Na wybiegu gościnnie zaprezentuję się również ja jako – mam nadzieję szczęśliwa – 13 modelka! 🙂

Podczas wydarzenia będę mieć na sobie piękną kreację z Salonu Royal Splendor oraz dodatki od firmy La dame.  Pokaz będzie miał oprawę muzyczną z występami na żywo oraz wiele innych niespodzianek. Można powiedzieć, że będzie to duże wydarzenie modowe, artystyczne, społeczne.

Przyjdźcie po dawkę pozytywnej energii, posłuchać dobrej muzyki i smacznie zjeść. 

WSTĘP WOLNY!!!

KIEDY?

17 czerwca 2014 roku

Godz. 18.00

GDZIE?

Wypieki Kultury

Stolarska 2/4 (róg Szwedzkiej i Letniej), Warszawa, Poland

Ja i pozostałe modelki potrzebujemy licznej drużyny wsparcia.

Widzimy się?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *