Niedoskonałość w świecie mody
Melanie Gaydos ma 25 lat, choruję na bardzo rzadką chorobę spowodowaną dysplazją ektodermalną, która objawia się m.in. nieprawidłowo wykształconymi zębami, włosami, paznokciami i gruczołami skórnymi. Melanie postanowiła wykorzystać swój oryginalny wygląd, aby zaistnieć w świecie mody. Od 3 lat jest modelką i z powodzeniem bierze udział w wielu sesjach zdjęciowych.
Chantelle Brown-Young to 19-letnia modelka chora na bielactwo. Efektem tej choroby są charakterystyczne białe plamy na ciele Chantelle, o której usłyszał już cały świat. Mimo choroby i  oryginalnego wyglądu, modelka wzięła właśnie udział w najnowszej edycji programu America’s Next Top Model, który pojawi się na antenie latem.
Melanie Gaydos, Chantelle Brown-Young i ja. Co Nas łączy? Zadziwiamy, szokujemy i poruszamy. Przecieramy szlaki dla dziewcząt o nietypowym typie urody i spełniamy się MIMO WSZYSTKO. Czy dokonamy pewnego przewrotu w świecie mody? Czy uda Nam się wyprzeć idealny kanon piękna oryginalnością? O tym mówiliśmy 20 maja w programie „Pytanie na Śniadanie” wraz z właścicielem agencji modelek new age Maciejem Lisowskim. Wystąpiłam w fansynatorze od firmy La dame.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *