„Sztu­ka jest wy­cin­kiem rzeczy­wis­tości widzianym przez tem­pe­rament artysty”
Druga charakteryzacja jest również kontrowersyjna i przerażająca, jednak ku mojemu zaskoczeniu i ta sesja bardzo przypadła Wam do gustu. Powiem szczerze, że na początku było mi trudno odnaleźć się w takiej roli. Na co dzień jestem osobą pogodną, uśmiechającą się od ucha do ucha, a taka charakteryzacja wymagała jednak pokazania smutku, rozpaczy i bólu. Było to dla mnie naprawdę ogromne wyzwanie, jednak dzięki wspaniałej współpracy z fotografem i jego wskazówkom wczułam się w rolę, myślę, że był to dla mnie fajny sprawdzian moich możliwości, a efekty sami możecie ocenić.
Modelka: Sylwia Gajewska
Charakteryzacja: Gosia Łakomska
Asystent charakteryzatora: Szymon Skiba
Opieka merytoryczna: Gosia Maykut
Fotograf: Darek Ślusarski
 
 PS. Charakteryzacja ta nie ma nic wspólnego z moją wiarą i nie ma na celu obrażania nikogo. Stylizacja jest tylko i wyłącznie inwencją twórczą charakteryzatorów, ciężką, długotrwałą pracą obu stron i przede wszystkim sztuką.
 
 „Żyj po swojemu. Niektórzy będą Cię nienawidzić, inni kochać, większość nie będzie miała zdania. Wszystko zależy tylko od Ciebie. Życie to Twoja historia spraw by była piękna. Bez oglądania się na innych.”

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *