Wycieczka do Indii

Od 16-ego stycznia w serwisie zBLOGowani wystartował konkurs ”Przepis na idealny wieczór”. Kilka dni temu dostałam tajemniczą paczkę, w której znalazłam pięć sosów Patak’s idealnych do stworzenia pysznego i łatwego indyjskiego dania na romantyczny wieczór we dwoje. Tak więc, mój ukochany zabrał mnie w podróż indyjskich smaków i nowych doznań kulinarnych.

W kuchni indyjskiej bardzo popularne są dania wegetariańskie,  jednak mój kucharz postawił na piersi z kurczaka, ryż i średnio-ostry sos pomidorowy Patak’s Tikka Masala z kolendrą, imbirem, czosnkiem, kminkiem, który jest najpopularniejszym smakiem indyjskiej kuchni oraz ciekawą alternatywą dla klasycznych i dobrze znanych sosów pomidorowych.

Po szaleństwie Krzysia w kuchni zobaczyłam na talerzu ryż, a w nim ”wycięte” serce polane pysznym sosem. Danie wyglądało pysznie i wywołało ogromny uśmiech na mojej twarzy, co było najpiękniejszą nagrodą dla mojego cudownego kucharza.

Przygotowanie wspólnej indyjskiej kolacji przyniosło nam wiele przyjemności i śmiechu. Zainspirowało nas również do dalszego odkrywania kulinarnych smaków i pokazało nam, że idealnym przepisem na wieczór są chwile spędzone razem. Zima to czas długich wieczorów, które przyjemnie jest spędzać z ukochaną osobą. Cudownie jest móc zrelaksować się w objęciach Jego zapachu, przy lampce czerwonego wina, dobrym jedzeniu i czułych spojrzeniach mówiących więcej niż tysiąc słów. Wieczory we dwoje to magia wszystkich zmysłów, gra słów, gestów, niezliczonych uśmiechów i bycia 1000 metrów nad ziemią.

Obecnie na sosy Patak’s jest interesująca promocjaDo 28 lutego po zakupie sosu Patak’s otrzymuje się seans filmowy w prezencie na wybrany przez siebie film. My wybraliśmy pójście do kina na ”Uprowadzona 3”, ale kod z promocji na pewno wykorzystamy przy kolejnym romantycznym wieczorze. Może też z sosem Patak’s? 😉

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *